Nasze diety

Jeśli nie wiesz, jaka dieta będzie dla Ciebie najlepsza wypełnij nasz formularz, a dobierzemy odpowiedni plan dopasowany do Twojego indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego.

Dieta Standard

Standard

Zbilansowana dieta, która jest podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia; dostarczająca odpowiednią ilość składników odżywczych, które są niezbędne do zaspokojenia potrzeb żywieniowych; menu układane jest w oparciu o piramidę zdrowego żywienia.
Więcej informacji
Dieta Lactose Free

LACTOSE FREE

Dieta eliminacyjna przeznaczona dla osób, których organizm nie trawi cukru mlecznego; mleko krowie, kozie, owcze i inne pochodzące od ssaków z powodzeniem są zastępowane mlekiem roślinnym i produktami wytwarzanymi na ich bazie.
Więcej informacji
Dieta Gluten Free

Gluten Free

Dieta eliminacyjna, która wyklucza pokarmy zawierające ziarna, w których znajduje się gluten; zastępowane są bezglutenowymi odpowiednikami. Dieta adresowana m.in. do osób pragnących ograniczyć spożycie glutenu.
Więcej informacji
Dieta Lactose & Gluten Free

Lactose & Gluten Free

Dieta trzewna, która pozwala uniknąć nieprzyjemnych skutków alergii pokarmowych; podstawowymi źródłami składników odżywczych i mineralnych są warzywa i owoce, niektóre rodzaje kasz i makaronów; w jadłospisie wykorzystywane są zamienniki - zboża bezglutenowe, mleka roślinne oraz nabiał bez laktozowy.
Więcej informacji
Dieta Wegetariańska

Wegetariańska

Dobra, codzienna dieta dla osób, które rezygnują z jedzenia mięsa (w tym ryb i owoców morza oraz produktów pochodzących z uboju zwierząt) z powodu przekonań, upodobań czy w związku ze stanem zdrowia; oparta na jajkach, produktach roślinnych i mlecznych.
Więcej informacji